Strešné krytiny

Ponúkame široký sortiment strešných krytín od Slovenských a zahraničných výrobcov. Krytiny bývajú z pálenej hliny, oceľové, plechové, betónové. Záleží od výrobcu. Ku každému výrobcovi sme doplnili aj odkaz na ich stránky pre lepšie oboznámenie sa s typom strešnej krytiny, ktorú používa.

 

 

 

  Ruukki dodáva kopmonenty na báze kovov, systémy a integrované systémy pre stavebníctvo a strojárenský priemysel. Spoločnosť má široký sortiment produktov z kovu .

 

 

 

  Keramická strešná krytina vďaka svojim špeciálnym povrchovým úpravám je extrémne odolná. Strešné krytiny sú vyrábané z prírodných materiálov. Zaručujú 100 % zdravotnú nezávadnosť. Systémy tondach sú vhodné aj pre astmatikov a alergikov. Zaručujú vysokú odolnosť voči náporom vetra či zaťaženiu snehom.

 

 

 

  Bramac je špecialista pre kompletné riešenie vašej strechy. Ponúka kompletný strešný systém z jednej ruky: od základnej škridly, cez betónové tvarovky, originálne príslušenstvo až po kvalitný servis. Strecha Bramac - to nie sú len škridly. To je aj funkčnosť a originalita príslušenstva, ktoré zdokonaľuje strešné detaily a rieši všetky potenciálne možné problémy súvisiace so strechou.

 

 

 

Strešná škridlová oceľová krytina z obojstranne pozinkovaných plechov.

 

 

 

  Slovenský výrobca kvalitných strešných systémov, pri výrobe strešných krytín a trapézových plechov používa kvalitný materiál od slovenského výrobcu USS Košice. 
Strešne krytiny oceľové a Trapézové plechy sa využívajú na rekonštrukcie striech, novostavby rodinných domov, stavby bytových domov, strešné nadstavby panelových a bytových domov, stavby občianskej vybavenosti, komerčné a úžitkové objekty

 

 

 

Ideálna pre rýchle a lacné pokrytie strechy rodinného domu či inej budovy. Osvedčí sa v prípade nových, ale aj rekonštruovaných stavieb.

  • z ocele vysokej kvality
  • potiahnutá zinkovou a polyesterovou vrstvou s hrúbkou podľa noriem
  • dôkladne vyhotovený profil
  • drážka odvádzajúca vodu
  • spoľahlivo zabalená pre prepravu

 

 

 

Satjam pôsobí na českom trhu. Ide o modernú strešnú oceľovú krytinu s univerzálnym použitím a vynikajúcou odolnosťou proti všetkým poveternostným vplyvom, vrátane silného krupobitia. Svojich priaznivcov si získava predovšetkým vďaka výborným úžitkovým vlastnostiam a veľmi dobrému pomeru kvality a ceny.
Využíva sa hlavne na rekonštrukcie striech, novostavby rodinných domov, stavby bytových domov, strešné nadstavby panelových a bytových domov, stavby občianskej vybavenosti, komerčné a úžitkové objekty.


 

  Špecializuje sa na výrobu betónovej strešnej krytiny, vápennopieskových tehlí, pálených zdiacich blokov. Tašky KM beta splňujú európske normy.

 

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia